Paatide puhastamine

Eraldi valdkonnana võib välja tuua paatide pesu soodapritsi meetodil. Nii magedas kui ka merevees leidub rohkelt elusorganisme, kes kinnituvad paadi kere külge. Kui lasta elusorganismidel pikalt oma tööd teha, võib see kahjustada paadi või muu veesõiduki pinda ja tulemus võib olla pöördumatu.

Soodapuhastuse meetodil saab efektiivselt teostada nii paadi- kui ka paadi põhja puhastamist ning isegi eemaldada merevetikate, rooste- ja õlijäägid metallist paadimootoritelt. Tulemuseks on heledad ja puhtad paadidetailid ning veesõiduki saab taas muretult merre, jõkke või järve lasta.

Ka mürkvärvi eemaldamine ei käi sooodapritsile üle jõu ning peale soodapuhastust saab uue kattekihi kohe peale kanda. Lisaks on soodapuhastus keskkonnasõbralik, mis tähendab, et puhastuse järgselt ei ole vaja palju koristada.

SoodaHai OÜ pakub soodapuhastusteenust, mis on oma tõhususe ja kiiruse tõttu lahutamatuks osaks tänapäeva puhastus ja renoveerimistöödel. Pakume teenust üle Eesti ning soodapritsimise hind sõltub tellimuse keerukusest ja mahust.