Graffiti puhastamine

Graffiti võib kahjustada hoonete mainet ja väljanägemist, tuues endaga kaasa hoolitsemata ilme ning vähendades elanike turvatunnet. Soodapuhastus on efektiivseim meetod sügavale seinapinda tunginud graffitist vabanemiseks. Soodapuhastuse tehnoloogial graffiti puhastamine ei riku kivi- ega puitseinu.

Naatriumkarbonaat on kiireim ja efektiivseim lahendus ebameeldiva graffiti eemaldamiseks. Tulemus jääb selline, et pinnale võib uue kattekihi kohe peale kanda. Soodapuhastus on väga keskkonnasõbralik, see ei sisalda inimestele ega keskkonnale kahjulike aineid ning peale puhastamist on koristustööd minimaalsed.

Fassaadi puhastus soodapritsiga

Fassaade on igasuguseid ning kõikvõimalikest materjalidest. Külma veega fassaadi puhastus teeb selle küll puhtamaks kuid mitte puhtaks ning liivapritsiga fassaadi puhastades võib kahjustada seina pinda. Seetõttu ongi ka fassaadi puhastust mõistlik teha soodapritsiga, sest erinevalt tavalisele survepesule ei tee soodaprits pinda märjaks ega suruta fassaadi sisse vett.

SoodaHai OÜ pakub soodapuhastusteenust, mis on oma tõhususe ja kiiruse tõttu lahutamatuks osaks tänapäeva puhastus ja renoveerimistöödel. Pakume teenust üle Eesti ning soodapritsimise hind sõltub tellimuse keerukusest ja mahust.